Publiczne Pozytywne Przedszkole i Żłobek Leśniewo Zapraszamy!!!
O nas

"Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie - naucz,

Jeśli nie wie - wytłumacz,

Jeśli nie może - pomóż"

Janusz Korczak

Publiczne Pozytywne Przedszkole w Leśniewie mieści się przy ulicy Szkolnej 2.  Swoją działalność rozpoczęło 17 lutego 2020 r. Placówka posiada bardzo dobre warunki lokalowe, pięknie wyposażone sale oraz plac zabaw. Sale zajęć dla dzieci są przestronne i estetycznie urządzone. Jest to miejsce, gdzie dzieci mogą w pełni przeżywać swoje radosne dzieciństwo i każdego dnia odkrywać nieskończony potencjał twórczy. Nasi przedszkolacy  uczą się przede wszystkim poprzez zabawę, która jest najlepszą formą przekazywania dzieciom niezbędnych umiejętności i wiedzy o otaczającym świecie. Od września rozpoczęły się zajęcia dodatkowe - zajęcia taneczne, zajęcia gimnastyki korekcyjnej , zajęcia z logopedą oraz zajęcia z językiem angielskim. Placówka czynna jest w godzinach 7.00 -17.00 od poniedziałku do piątku.Od września 2020 r. rusza również grupa dzieci żłobkowych. Organem prowadzącym przedszkole jest Fundacja Pozytywne Inicjatywy - Edukacja.

 

Publiczne Pozytywne Przedszkole w Swarzewie

Publiczne Pozytywne Przedszkole w Swarzewie rozpoczęło swoją działalność z dniem 1 maja  2021 r. Placówka mieści się w Swarzewie przy ul. Władysławowskiej 39. Przedszkole składa się z dwóch oddziałów. Organem prowadzącym przedszkola jest Fundacja Pozytywne Inicjatywy. Nasza kadara jest doświadczonym i wykwalifikowanym gronem pedagogicznym, która czuwa nad bezpieczeństwem dzieci oraz tworzy klimat sprzyjający pełnemu i harmonijnemu rozwojowi wychowanków. Oprócz kadry pedagogicznej w przedszkolu zatrudniony jest także personel, który uczestniczy w całokształcie działań opiekuńczo-wychowawczo-dydaktycznych. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00.

PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK W LEŚNIEWIE

"Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie - naucz,

Jeśli nie wie - wytłumacz,

Jeśli nie może - pomóż"

Janusz Korczak

Publiczne Pozytywne Przedszkole i Żłobek w Leśniewie mieści się przy ulicy Szkolnej 2.  Swoją działalność rozpoczęło 17 lutego 2020 r. Placówka posiada bardzo dobre warunki lokalowe, nowocześnie wyposażone sale oraz plac zabaw. Sale zajęć dla dzieci są przestronne i estetycznie urządzone. Jest to miejsce, gdzie dzieci mogą w pełni przeżywać swoje radosne dzieciństwo i każdego dnia odkrywać nieskończony potencjał twórczy. Nasi przedszkolacy  uczą się przede wszystkim poprzez zabawę, która jest najlepszą formą przekazywania dzieciom niezbędnych umiejętności i wiedzy o otaczającym świecie. Placówka czynna jest w godzinach 7.00 -17.00 od poniedziałku do piątku. Organem prowadzącym przedszkole jest Fundacja Pozytywne Inicjatywy - Edukacja.